Ordu 1.Amatör Lig’in 2’nci haftasında sahasında Fatsa Yaşamspor’u 3-0 yenen Orduspor, sezonun ilk galibiyetini aldı. İlk hafta Fatsa Dolunayspor’a yenilen Orduspor’da, Yaşamspor galibiyeti ile biraz olsun yaralar sarılırken, Teknik Direktör Mahmut Nambaş ve orta saha oyuncusu Birkan Aydın kulübün resmi hesabından açıklamalarda bulundu.

Taraftarlarımız bize inansın

Fatsa Yaşamspor karşısında ortaya konulan oyundan galip gelmelerine rağmen memnun olmadığını belirten Orduspor Teknik Direktörü Mahmut Nambaş,  “Fatsa Yaşamspor’u yenerek haftayı galibiyetle kapattık ve bize güvenenleri mahcup etmedik. Her zaman söylüyorum, bizim zamana ve sabra ihtiyacımız var. Taraftarlarımız bugünkü gibi bizlere inanırsa her şey çok güzel olacak. Ben bugünkü oyundan memnun değilim. Çünkü biliyorum ki bu takım daha iyisini yapabilecek kapasitede. Daha çok çalışıp eksiklerimizi tamamlayacağız” diye konuştu.

Kimin gol attığının önemi yok

Fatsa Yaşamspor karşısında attığı 3 golle takımı sırtlayan Birkan Aydın ise, “Şanlı Orduspor taraftarlarını ve sevdiklerimi gururlandırdığım için mutluyum. Onların desteği olduğu sürece bu takım yaşayacak. Goller atarak takımımın kazanması beni ayrıca mutlu etti. Ancak kazandığımız sürece kimin gol attığının hiçbir önemi yok” şeklinde konuştu.

ORDU OLAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here