Maçta yaşanan olaylardan dolayı üzgün olduğunu aktaran Deniz, “Bizim maçlara taraftar götürme gibi bir konumuz yok, bütün ilçedeki sporseverler bizim taraftarlarımız” dedi.

Yaşananları onaylamadığını söyleyen Deniz, bir TV programına bağlanarak Orduspor’un hedefleri olduğunu söyledi ve şunları kaydetti; ”

“Çözüm odaklı olalım”

Geçen hafta Fatsa Yaşamspor maçındaydım. Ben taraftarım yanlış yaptı ya da doğru yaptı demiyorum, gördüğümü söylüyorum. Bu çocuklar amatör liglere alışkın değil. Fevrileşebiliyorlar. Kulübün geldiği noktayı hazmedemiyorlar. Kimse hazmedemiyor. Ben onlara gerekli uyarıları yaptım. Bundan sonra oynanacak maçlarda bunlar yaşanmayacak. Biz çözüm odaklı olalım, bundan sonraki deplasmanlarda örnek taraftarlar olacaklardır. Ben taraftarlarımız içine taraftar sokulduğuna inanıyorum. Ordusporlu olduğunu söylemelerine rağmen takımın başarısızlığıyla zevk alan bir sürü insan var. Zaten Orduspor üzerinden prim yapıldığı için kulüp bu hallere geldi. Orduspor, Göztepe modelinde ilerleme olacak. Ordu’da biz ne zaman bir şeyler yapmaya çalışsak engeller çıkıyor. Devre arasına kadar bu takımla devam edeceğiz. Eksiklerimizi burada tamamlayıp, transfer yapacağız. Şu anki takımdan iskelet oluşturmak istiyoruz. Bu takımın üzerine ilaveler yapıp, Bölgesel Amatör Lig’de iyi takım oluşturmak istiyoruz.”

Ordu Hayat

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here