Ordu 1.Amatör Küme B Grubu ekiplerinden Orduspor’un başarılı Teknik Direktörü Mahmut Nambaş, Gölköyspor karşısında Ordu halkının Mor Beyazlı Kulübe olan sevgilerini bir kez daha gördüklerini dile getirdi.

Orduspor, 19 Eylül Stadyumu’na veda müsabakasında konuk ettiği Gölköyspor’u 4-0 mağlup etmiş ve yaklaşık 5 bin taraftar deyim yerindeyse şov yapmıştı.

“Galibiyet taraftara armağan olsun”

Maç sonunda değerlendirmelerde bulunan Nambaş, “Gölköyspor karşısında istediğimiz sonucu aldık. Ama sonuçtan ziyade bizim için asıl önemli olan, Ordu halkının takımına, değerine sahip çıkmasıydı. 7’den 77’ye Orduspor sevgisinin Ordu’da ne kadar hakim olduğunu gördük. Galibiyette en büyük katkı yine şanlı Orduspor taraftarının oldu. Herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

” Orduspor, her zaman şanıyla kalacak”

Orduspor’un yarım asrı aşkın süredir Türk futboluna damga vurduğunu hatırlatan başarılı antrenör; “Sezon başından bu yana tüm olumsuzluklara rağmen ayakta kaldık. Orduspor kapanmasın, bu şehir kaybetmesin diye uğraştık. Türk Futbolu’nun hem de Ordu şehrinin en büyük markası olan Orduspor, bir markadır. Orduspor’un hangi ligde olduğu ya da hangi durumda olduğunun önemli olmadığını bu maçta gördük. Orduspor, her zaman adıyla, şanıyla kalacaktır” ifadelerini kullandı.

Kalan maçları da kazanarak Play-Off’a moralli girmek istediklerini söyleyen Mahmut Nambaş, Play-Off’ta da sezon başında koydukları hedefe ulaşmak istediklerini ifade etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here