Teknik Direktörü Mahmut Nambaş açıklamalarda bulundu:Şimdi birlik ve beraberlik zamanı, bu yokluk zamanlarında ulu çınarımız Orduspor’a destek olma zamanıdır. Küçük-büyük 7’den 70’e kadar büyük bir aileyiz. Unutulmasın Boztepe bizim, Ordu bizim, Orduspor bizim. Bu şehrin en büyük paydaşı, büyük gök kubbe altında hepimizin ortak nefesidir. Geçmiş dönemde bu büyük kulübümüze büyük hizmetleri olan efsane başkanlarımız, oyuncularımız ve Ordulu iş adamları yöneticilerimizin tamamından destek alıyoruz. Süreci düzgün ve olumlu şekilde tamamlayıp takımımızın yaşaması için onur mücadelesi içindeyiz.

Emekli Albayımız Yusuf Ziya Çol komutanımızın anlamlı ziyareti, Ankara’dan gelip destek vermesi bizleri çok duygulandırdı. Hasan Çebi başkanımız kulüp binasının kalan kısmı için ekip gönderip yarım kalan işlerin bitmesi yönünde başlattığı çalışma, yurt dışından bize boya ve diğer malzemeleri gönderen büyük Orduspor taraftarı Engin Ergin Bey ve bizleri arayan soran taraftarlarımıza takımız adına çok teşekkür ediyoruz. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a da teşekkür ediyorum.

Hafta sonu oynayacağımız maçımıza büyük Büyük Orduspor taraftarlarımızı bekliyoruz.Bu takım ve bizim çocuklarımız herşeyleri ile armanızı ve formamızı en iyi şekilde temsil etme uğraşı içindeyiz. Yarınlar daha güzel olacak. Altyapı çalışmalarımız devam ediyor, daha güzel ve güçlü bir yönetimle daha güzel yarınlara umutla bakıyoruz.

Bu zor dönemde her türlü fedakarlığı yapan yönetimimiz, bu zor dönemin gizli kahramanlarına teşekkür ediyorum. Sakatlanan oyuncumuz Samet Öztürk’e de çok geçmiş olsun. İnşallah bu önemli maçı da kazanıp yeni gelecek yönetime lider bir takım sunmak istiyoruz. Saha başarıları günlük haftalık aylık yıllık değişiyor.Kulüp olarak bu zor günlerin kara günlerin ardından güneşli güzel günlerin, geleceğin müjdecisi bu günler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here