Ordu 1.Amatör Küme B Grubu’nda liderlik koltuğuna oturan Orduspor’da, liderlikten çok Teknik Direktör Mahmut Nambaş’ın Kotyora Futbol kulübü müsabakası öncesinde yaptığı motivasyon konuşması gündeme oturdu.

Üst üste 7 maç kazanarak liderlik koltuğuna oturan Orduspor’da hem teknik ekibin hem de futbolcuların inanmışlığı gözlerinden okunuyor

“Biz büyük bir aileyiz”

Teknik Direktör Mahmut Nambaş, Kotyora Futbol kulübü müsabakası öncesinde; “İyi gün olur, kötü, gün olur. Biz büyük bir aileyiz, aile olduk. Yokluğun içinde onur mücadelesi veren aslan gibi aslanlarız. Hep birlikte bu kulübü, ulu çınarı kendi nefsimizin önüne koyup, kendi benliğimizin önüne koyup yaşatmak için alnımızın teriyle maddi manevi her türlü fedakarlığı yapıp, sahada galip gelmeye söz veriyor musunuz ? açıklamasında bulunarak futbolcuları maça motive etmeyi başarmış ve takım sahadan 2-0 galip ayrılmıştı.

Terim’e benzetildi

Nambaş’ın futbolcuları motive etme şekli, UEFA Kupasını kazanan ve defalarca Süper Lig şampiyonu olan Galatasaray’ın efsane teknik direktörü Fatih Terim’e benzetildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here